Naturalne olejki eteryczne dōTERRA

“... najbezpieczniejsze i najczystsze na świecie ....”

Kontakt

www.Eteryczne24.pl eteryczne24@gmail.com Trójmiasto
tel. 604 187 569

CENNIK

ROZMARYN eng. Rosemary (Rosmarinus officinalis) 15ml

Rozmaryn (Rosemary) był składnikiem Marsylskiego organicznego Octu i Octu Czterdziestu Złodziei. Był używany przez działających na dużą skalę bandytów rabujących dobytek zmarłych na wskutek epidemii, do ochrony siebie przed plagami w XV wieku. Nazwa olejku pochodzi z łacińskiego słowa rosa morza (ros - marinus) Zgodnie z ludową historią na samym początku oryginalny rozmaryn miał białe kwiatye  jednakże zmienił kolor płatków na czerwony kiedy to Maryja Dziewica położyła swój płaszcz na krzaku Rozmarynu.

Od czasu starożytnych greków ( ok. 1000 lat p.n.e. ) był palony jako kadzidło. Późniejsze cywilizacje i Kultury wierzyły, że jest on protegowany przez diabła i jest pod jego ochrona. Obserwacja, doświadczenie i praktyka w końcu sprawiły, że Rozmaryn został włączony do praktyk medycznych przez chorych, którzy palili go w formie kadzidła, aby uchronić się i zabezpieczyć przeciwko różnym infekcjom, a zwłaszcza chorób zakaźnych. Fakty te były wymienione i opisane w Medycznej Księdze Hildegarda będącej kompilacją wczesnej Germańskiej medycyny z najnowszymi badaniami, obserwacjami i odkryciami ówczesnego benedyktyńskiego zielarza Hildegarda z Bingen (1098 - 1179).Benedyktyni byli znani z ogromnej dokładności cierpliwości i pracowitości. Do dzisiejszych czasów francuskie szpitale używały Rozmarynu do dezynfekcji powietrza, dopóki nachalna działalność koncernów farmaceutycznych nie zastąpiła go szkodliwymi, droższymi antybiotykami.

Olejek - Rozmaryn  (Rosemary)

Działanie:
chroni wątrobę, jest anty-guzowy, anty-nowotworowy, anty-rakowy, anty-grzybiczy, antybakteryjny, anty-pasożytniczy, wzmacnia jasność i czystość umysłu,
polepsza zdolność koncentracji.  

Zastosowanie:
choroby infekcyjne, zakaźne, zapalenie wątroby, zapalenie gardła, płuc, utrata włosów (alopecja areata), osłabienie pamięci, choroba Alzhaimera.


Jak stosować:

mieszamy 1 część olejku z jedną częścią olejku bazowego,
dajemy 2-4 krople na wybrane miejsca,
dajemy na Czakry i punkty refleksyjne,
bezpośrednio inhalujemy,
rozpylamy w pomieszczeniu,
dodajemy do jedzenia jako suplement żywieniowy oraz przyprawę.

Wpływ aromatu:
pomaga pokonać umysłowe zmęczenie wprowadzając i wzmacniając czystość umysłu i skupienie. Badacze z Uniwersytetu Miami odkryli, że inhalując olejek z Rozmarynu wzmacniamy gotowość i łatwość pozbywania się lęku i poczucia zagrożenia oraz wzmacniamy pamięć, zdolności analityczne oraz psychiczne naszego umysłu.

Uwagi:
    Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
    Nie stosować u dzieci poniżej 4 lat.
    Kobiety w ciąży użycie olejku powinny skonsultować z lekarzem.

(ENG) PConsidered sacred by ancient Greeks, Romans, Egyptians and Hebrews, Rosemary has been revered by healers for centuries for its digestive uses and for muscle aches and pains. For aromatic, topical, or dietary use.

POWRÓT - Olejki pojedyncze